AYDINLATMA METNİ

Bu, mehmetaksoy.com ile okuyucu arasındaki anlaşma metnidir.

Dikkatle okunması önerilir.

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun verdiği yükümlülükleri yerine getirmek amacıyla site sahibi Mehmet Aksoy tarafından hazırlanmıştır.

Bu site, Heykeltıraş Mehmet Aksoy’a aittir ve onun tarafından işletilmektedir. İçeriği ve tüm hakları Mehmet Aksoy’a aittir. İçerik, Mehmet Aksoy’dan yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara veya dijital ortama yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

Bu site, ticari amaçlı değildir, heykeltıraşı ve çalışmalarını tanıtmak amacıyla yayımdadır. Bu nedenle kullanıcıların, heykeltıraş ile iletişim kurmak amacıyla elektronik posta gönderme kanalı dışında herhangi bir verileri talep edilmez. Kullanıcıların elektronik posta adresleri ile ilgili bilgi aşağıdadır.

KİŞİSEL VERİ POLİTİKAMIZ

mehmetaksoy.com gizlilik haklarınızla ilgili olarak aşağıda belirtilen şu ilkelere uyacağını garanti eder.

Siteye elektronik posta atarken kullandığınız elektronik posta adresiniz, yazılarınız, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara verilmez ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmaz.

Eğer herhangi bir şekilde mehmetaksoy.com sitesine dair uygun olmayan bir elektronik posta aldığınızı düşünürseniz, lütfen bizimle acilen iletişime geçiniz.

E-posta adresi: medeketa@gmail.com